OBH Nordica
suszarka do włosów
Artist Pro Instant Dry
OBH Nordica Artist Pro Instant Dry Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Pro Instant Dry (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Engels o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Pro Instant Dry
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 1500 W |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Szerokość opakowania: | 270 mm |
| Wysokość opakowania: | 118 mm |
| Głębokość opakowania: | 325 mm |
| Silnik: | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1913 g |
| Przeznaczony do podróży: | Nie |
| Nakładka dyfuzora: | Tak |
| Końcówka koncentratora: | Tak |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Tak |