OBH Nordica
suszarka do włosów
Easywave NV5713N0
OBH Nordica Easywave NV5713N0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Easywave NV5713N0 (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easywave NV5713N0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Moc: | 2200 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Szerokość opakowania: | 95 mm |
| Wysokość opakowania: | 233 mm |
| Głębokość opakowania: | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 970 g |
| Model: | Zestaw do stylizacji włosów |
| Prędkości: | 2 |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Tak |
| Suszenie włosów: | Tak |