OBH Nordica
suszarka do włosów
Fly & Dry 1200
OBH Nordica Fly & Dry 1200 Instrukcja
Oto OBH Nordica Fly & Dry 1200 (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 17 strony w języku Engels o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/17
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Fly & Dry 1200
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, White |
| Moc: | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 110-230 V |
| Wysokość produktu: | 220 mm |
| Szerokość produktu: | 140 mm |
| Głębokość produktu: | 80 mm |
| Waga produktu: | 408 g |
| Produktów na palecie: | 6 szt. |
| Prędkości: | 2 |
| Nakładka dyfuzora: | Tak |
| Końcówka koncentratora: | Nie |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Nie |
| Możliwy do zawieszenia: | Tak |
| Wieszak typ: | Kółko do wieszania |
| Podwójne napięcie: | Tak |