OBH Nordica
lokówka
Björn Axén Touch Curler 25mm 3110
OBH Nordica Björn Axén Touch Curler 25mm 3110 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén Touch Curler 25mm 3110 (lokówka) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Angielski o wadze 3.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén Touch Curler 25mm 3110
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | - W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 34 mm |
| Wysokość opakowania: | 62 mm |
| Głębokość opakowania: | 354 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 702 g |
| Model: | Lokówka |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Średnica lokówki (max): | 25 mm |