OBH Nordica
ekspres do kawy
Coffee Box 2373
OBH Nordica Coffee Box 2373 Instrukcja
Oto OBH Nordica Coffee Box 2373 (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 2.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Coffee Box 2373
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.75 l |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 680 W |
| Przyrządza espresso: | Nie |
| Przyrządza kawę: | Tak |
| Przyrządza cappuccino: | Nie |
| Przyrządza latte macchiato: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Wbudowany młynek: | Nie |
| System gorącej wody: | Nie |
| Typ wkładu kawy: | Kawa mielona |
| Pojemność w kubkach: | 6 kub. |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Typ ekspresu do kawy: | Ręczny |
| Zbiornik na kawę: | Dzbanek |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220–240 V |
| Przyrządza caffe crema: | Nie |
| Przyrządza gorące mleko: | Nie |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Przyrządza americano: | Nie |
| Przyrządza latte: | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Przyrządza herbatę: | Nie |
| Przyrządza gorącą czekoladę: | Nie |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Rodzaj zakrętki: | Pokrywa na zawiasach |
| Przyrządza Ristretto: | Nie |
| Przyrządza lungo: | Nie |
| Zbiornik na wodę: | Szkło |
| Przyrządza mocha: | Nie |
| Przyrządza mleko czekoladowe: | Nie |
| Przyrządza orzo: | Nie |
| Zdejmowany uchwyt filtra: | Tak |
| Wiele napojów: | Nie |