OBH Nordica
urządzenie kuchenne
Compact Fresh 6792
OBH Nordica Compact Fresh 6792 Instrukcja
Oto OBH Nordica Compact Fresh 6792 (urządzenie kuchenne) instrukcja użytkownika. 41 strony w języku Engels o wadze 2.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/41
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Compact Fresh 6792
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 500 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość opakowania: | 192 mm |
| Wysokość opakowania: | 388 mm |
| Głębokość opakowania: | 248 mm |
| Bluetooth: | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3850 g |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Pojemność miski: | 1.8 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 2 |
| Ostrze ze stali szlachetnej: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Plastik |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |