OBH Nordica
urządzenie kuchenne
Double Force
OBH Nordica Double Force Instrukcja
Oto OBH Nordica Double Force (urządzenie kuchenne) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Double Force
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, White |
| Moc: | 1000 W |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Szerokość opakowania: | 470 mm |
| Wysokość opakowania: | 461 mm |
| Głębokość opakowania: | 278 mm |
| Bluetooth: | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7440 g |
| Pojemność miski: | - l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 2 |
| Ostrze ze stali szlachetnej: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Plastik |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |
| Narzędzie mieszające: | Tak |
| Narzędzie do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Ubijacz: | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce: | Tak |
| Nóż uniwersalny: | Tak |