OBH Nordica
urządzenie kuchenne
Hercules 6684
OBH Nordica Hercules 6684 Instrukcja
Oto OBH Nordica Hercules 6684 (urządzenie kuchenne) instrukcja użytkownika. 60 strony w języku Engels o wadze 5.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/60
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Hercules 6684
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Moc: | 1200 W |
| Typ kontroli: | Rotary, Tilt |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | - mm |
| Szerokość produktu: | - mm |
| Głębokość produktu: | - mm |
| Waga produktu: | 9400 g |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Pojemność miski: | 5.5 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Stal nierdzewna |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |