OBH Nordica
urządzenie kuchenne
First Kitchen
OBH Nordica First Kitchen Instrukcja
Oto OBH Nordica First Kitchen (urządzenie kuchenne) instrukcja użytkownika. 60 strony w języku Engels o wadze 3.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/60
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica First Kitchen
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 700 W |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość opakowania: | 255 mm |
| Wysokość opakowania: | 450 mm |
| Głębokość opakowania: | 410 mm |
| Bluetooth: | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5700 g |
| Pojemność misy blendera: | 1.8 l |
| Pojemność miski: | 3.5 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 2 |
| Ostrze ze stali szlachetnej: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Plastik |
| Łopatka: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |
| Metalowa, ziarnista wkład do mielenia (8mm): | Tak |
| Nóż uniwersalny: | Tak |