OBH Nordica
lokówka
Essence Curl Ionic 3120
OBH Nordica Essence Curl Ionic 3120 Instrukcja
Oto OBH Nordica Essence Curl Ionic 3120 (lokówka) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 3.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Essence Curl Ionic 3120
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 42 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Szerokość opakowania: | 65 mm |
| Wysokość opakowania: | 177 mm |
| Głębokość opakowania: | 394 mm |
| Temperatura (maks): | 230 °C |
| Pobór mocy: | 25 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 588 g |
| Model: | Multistyler |
| Temperatura (min): | 150 °C |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |