Swan SC15812N Instrukcja
Oto Swan SC15812N (odkurzacz) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SC15812N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Blue |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Długość przewodu: | 1.5 m |
| Wysokość produktu: | 310 mm |
| Szerokość produktu: | 360 mm |
| Głębokość produktu: | 250 mm |
| Szerokość opakowania: | 425 mm |
| Wysokość opakowania: | 335 mm |
| Głębokość opakowania: | 280 mm |
| Poziom hałasu: | 79 dB |
| Przeznaczenie: | Dom |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Model: | Cylinder próżniowy |
| Roczne zużycie energii: | 26 kWh |
| Maksymalna moc wejściowa: | - W |
| Rodzaj czyszczenia: | Suchy |
| Rodzaj pojemnika na kurz: | Bez worka |
| Ilość pyłu: | 2 l |
| Filtracja próżniowa powietrza: | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Zmienne zasilanie: | Tak |
| Rury: | Stały |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz: | Nie |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie: | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie: | Carpet brush, Cleaning brush |
| Elastyczny wąż: | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania: | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia: | Tak |
| Regulacja mocy: | Elektroniczny |
| Szczelinówka: | Tak |
| Miękki uchwyt: | Tak |
| Komora do przechowywania: | Tak |
| Pielęgnacja zwierząt: | Tak |
| Zamek rodzaju Tube: | Kliknij |
| Tryb cichy: | Tak |
| Osłona zderzaka: | Tak |
| Ilość rur: | 2 |