Swan SC15822N Instrukcja
Oto Swan SC15822N (odkurzacz) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16
Rozwiązywanie problemów Swan SC15822N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Źródło zasilania: | Bateria |
| Wysokość produktu: | 1100 mm |
| Szerokość produktu: | 250 mm |
| Głębokość produktu: | 170 mm |
| Waga produktu: | 2400 g |
| Szerokość opakowania: | 306 mm |
| Wysokość opakowania: | 797 mm |
| Głębokość opakowania: | 160 mm |
| Czas ładowania: | 3.5 h |
| Rodzaj baterii: | Wbudowany |
| Diody LED: | Tak |
| Czas pracy: | 22 min |
| Napięcie baterii: | - V |
| Rodzaj czyszczenia: | Suchy |
| Pojemność dla brudu suchego: | - l |
| Filtracja próżniowa powietrza: | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Ilość paczek: | 1 |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Regulacja mocy: | Automatyczna |
| Miękki uchwyt: | Tak |
| Wskaźnik ładowania: | Tak |
| Montaż szczoteczki ssącej: | Tak |
| System filtracji: | Tak |