Swan SC15834N Instrukcja
Oto Swan SC15834N (odkurzacz) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 3.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20
Rozwiązywanie problemów Swan SC15834N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grey, Blue |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Wysokość produktu: | 1060 mm |
| Szerokość produktu: | 300 mm |
| Głębokość produktu: | 310 mm |
| Szerokość opakowania: | 300 mm |
| Wysokość opakowania: | 320 mm |
| Głębokość opakowania: | 663 mm |
| Poziom hałasu: | 78 dB |
| Przeznaczenie: | Dom |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Rodzaj czyszczenia: | Suchy |
| Rodzaj pojemnika na kurz: | Bez worka |
| Ilość pyłu: | 3 l |
| Filtracja próżniowa powietrza: | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Zmienne zasilanie: | Nie |
| Rury: | Stały |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz: | Nie |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie: | Nie |
| Liczba kół: | 2 szt. |
| Elastyczny wąż: | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania: | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia: | Tak |
| Regulacja mocy: | Elektroniczny |
| Szczelinówka: | Tak |
| Miękki uchwyt: | Nie |
| Komora do przechowywania: | Nie |
| Pielęgnacja zwierząt: | Tak |
| Materiał kółek: | Plastik |
| Zamek rodzaju Tube: | Kliknij |
| Tryb cichy: | Nie |
| Osłona zderzaka: | Nie |
| Ilość rur: | 1 |