Swan SC15824N Instrukcja
Oto Swan SC15824N (odkurzacz) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16
Rozwiązywanie problemów Swan SC15824N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Blue, Grey |
| Źródło zasilania: | Bateria |
| Wysokość produktu: | 1095 mm |
| Szerokość produktu: | 250 mm |
| Głębokość produktu: | 203 mm |
| Waga produktu: | 2400 g |
| Szerokość opakowania: | 305 mm |
| Wysokość opakowania: | 802 mm |
| Głębokość opakowania: | 160 mm |
| Czas ładowania: | 3.5 h |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj baterii: | Wbudowany |
| Diody LED: | Tak |
| Czas pracy: | 22 min |
| Napięcie baterii: | 21.6 V |
| Rodzaj czyszczenia: | Suchy |
| Rodzaj pojemnika na kurz: | Bez worka |
| Pojemność dla brudu suchego: | - l |
| Filtracja próżniowa powietrza: | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz: | Tak |
| Ilość paczek: | 1 |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Regulacja mocy: | Automatyczna |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: | Tak |
| Miękki uchwyt: | Tak |
| Wskaźnik ładowania: | Tak |
| Montaż szczoteczki ssącej: | Tak |
| System filtracji: | Tak |