Swan SF17021GRN Instrukcja
Oto Swan SF17021GRN (wolnowar) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SF17021GRN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Liczba ustawień temperatury: | 3 |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Wysokość produktu: | 220 mm |
| Szerokość produktu: | 332 mm |
| Głębokość produktu: | 265 mm |
| Waga produktu: | 3750 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 385 mm |
| Wysokość opakowania: | 215 mm |
| Głębokość opakowania: | 280 mm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Pobór mocy: | 200 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4370 g |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Książka z przepisami: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Pojemność: | 3.5 l |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła: | Tak |
| Tworzywo wieka: | Szkło |
| Dioda zasilania: | Tak |