Swan
Wentylator
SFA23010
Swan SFA23010 Instrukcja
Oto Swan SFA23010 (Wentylator) instrukcja użytkownika. 11 strony w języku Angielski o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/11
Rozwiązywanie problemów Swan SFA23010
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Opcja regulacji wysokości: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Długość przewodu: | 1.8 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 1350 mm |
| Szerokość produktu: | 450 mm |
| Głębokość produktu: | 410 mm |
| Waga produktu: | 6100 g |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 180 mm |
| Wysokość opakowania: | 565 mm |
| Głębokość opakowania: | 465 mm |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Umieszczenie: | Podłoga |
| Tryb nocny: | Tak |
| Pobór mocy: | 60 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7200 g |
| Model: | Wentylator domowy z łopatkami |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Typ wtyczki zasilającej: | Typu G |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Prędkości: | 3 |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora: | 406.4 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora: | 5 |
| Automatyczna oscylacja: | Tak |