Swan
Wentylator
SFA12630
Swan SFA12630 Instrukcja
Oto Swan SFA12630 (Wentylator) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8

e-Manual
Philips LCD Monitor Electronic User’s Manual
file:///D|/My%20Documents/dfu/A9/dutch/190s6/index.htm2005-06-08 1:26:02 PM
Rozwiązywanie problemów Swan SFA12630
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Opcja regulacji wysokości: | Nie |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ kontroli: | Dźwignia |
| Długość przewodu: | 1.8 m |
| Wysokość produktu: | 310 mm |
| Szerokość produktu: | 104 mm |
| Głębokość produktu: | 260 mm |
| Szerokość opakowania: | 284 mm |
| Wysokość opakowania: | 335 mm |
| Głębokość opakowania: | 146 mm |
| Poziom hałasu: | 58 dB |
| Umieszczenie: | Floor, Table |
| Pobór mocy: | 20 W |
| Model: | Wentylator domowy z łopatkami |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Prędkości: | 1 |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora: | 203.2 mm |
| Liczba łopatek wentylatora: | 4 |
| Automatyczna oscylacja: | Tak |