Swan SK14610 Instrukcja
Oto Swan SK14610 (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Engels o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK14610
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Typ kontroli: | Dźwignia |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 255 mm |
| Szerokość produktu: | 160 mm |
| Głębokość produktu: | 220 mm |
| Waga produktu: | 1000 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 200 mm |
| Wysokość opakowania: | 245 mm |
| Głębokość opakowania: | 175 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Certyfikaty: | CE |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1630 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Kształt: | Kształt dzbanka |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Ręczny |
| Zdejmowalna pokrywa: | Tak |
| Filtr Anti-Calc: | Tak |
| Zamykane wieczko: | Tak |