Swan SK28020 Instrukcja
Oto Swan SK28020 (czajnik) instrukcja użytkownika. 5 strony w języku Angielski o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/5
Rozwiązywanie problemów Swan SK28020
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.8 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Szerokość produktu: | 195 mm |
| Głębokość produktu: | 195 mm |
| Waga produktu: | 1400 g |
| Szerokość opakowania: | 210 mm |
| Wysokość opakowania: | 315 mm |
| Głębokość opakowania: | 215 mm |
| Filtrowanie: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek: | Tak |