Swan SK27010N Instrukcja
Oto Swan SK27010N (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK27010N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Purple, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.4 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | - W |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 175 mm |
| Szerokość produktu: | 165 mm |
| Głębokość produktu: | 100 mm |
| Waga produktu: | 570 g |
| Szerokość opakowania: | 150 mm |
| Wysokość opakowania: | 190 mm |
| Głębokość opakowania: | 110 mm |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek: | Tak |