Swan SK34010COPN Instrukcja
Oto Swan SK34010COPN (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK34010COPN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Miedziany |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 280 mm |
| Szerokość produktu: | 215 mm |
| Głębokość produktu: | 227 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 238 mm |
| Wysokość opakowania: | 313 mm |
| Głębokość opakowania: | 238 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Oświetlenie: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Ręczny |
| Filtr Anti-Calc: | Tak |
| Zamykane wieczko: | Tak |