Swan SK261030GRAN Instrukcja
Oto Swan SK261030GRAN (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK261030GRAN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grafitowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 2 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Waga produktu: | 1057 g |
| Szerokość opakowania: | 237 mm |
| Wysokość opakowania: | 310 mm |
| Głębokość opakowania: | 237 mm |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek: | Tak |