Swan SK14060N Instrukcja
Oto Swan SK14060N (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 2.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK14060N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Typ kontroli: | Dźwignia |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 230 mm |
| Szerokość produktu: | 218 mm |
| Głębokość produktu: | 150 mm |
| Szerokość opakowania: | 220 mm |
| Wysokość opakowania: | 240 mm |
| Głębokość opakowania: | 175 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Oświetlenie: | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Przycisk |