Swan SK14080 Instrukcja
Oto Swan SK14080 (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK14080
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.75 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
| Szerokość produktu: | 235 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Filtrowanie: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Ręczny |
| Zdejmowalna pokrywa: | Tak |
| Zamykane wieczko: | Tak |