Swan SK42010 Instrukcja
Oto Swan SK42010 (czajnik) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SK42010
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.8 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Nie |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Typ kontroli: | Dźwignia |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230-240 V |
| Wysokość produktu: | 298 mm |
| Szerokość produktu: | 250 mm |
| Głębokość produktu: | 210 mm |
| Waga produktu: | 1660 g |
| Szerokość opakowania: | 234 mm |
| Wysokość opakowania: | 321 mm |
| Głębokość opakowania: | 234 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Nie |
| Stopy antypoślizgowe: | Nie |
| Filtrowanie: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Ręczny |