Balay 3BC065MN Instrukcja
Oto Balay 3BC065MN (Czytać) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3BC065MN
92
kWh/annum
ABC EFG BCDEFG AB DEFG dBD A C 69
Rozwiązywanie problemów Balay 3BC065MN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj żarówki: | LED |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Długość przewodu: | 1.5 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Waga produktu: | 8900 g |
| Poziom hałasu: | 69 dB |
| Obciążenie: | 216 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | C |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Lampy: | 6 W |
| Model: | Naścienny |
| Roczne zużycie energii: | 92 kWh |
| Prędkości: | 3 |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 319 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | D |
| Klasa wydajności świecenia: | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | C |
| Poziom hałasu (niska prędkość): | 51 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Aluminium |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość): | 69 dB |
| Minimalna odległość od płyty gazowej: | 750 mm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej: | 650 mm |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym: | 120 mm |
| Liczba filtrów: | 2 szt. |
| Maksymalna moc recyrkulacji: | 525 m³/h |
| Pozycja oświetlenia: | Tylne |