Balay 3BH262MBX Instrukcja
Oto Balay 3BH262MBX (Czytać) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3BH262MBX
69
kWh/annum
ABCD FG ABCD FG ABC EFG dBE E D 68
Rozwiązywanie problemów Balay 3BH262MBX
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba źródeł światła: | 1 szt. |
| Rodzaj żarówki: | LED |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.45 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 482 mm |
| Waga produktu: | 4976 g |
| Poziom hałasu: | 68 dB |
| Obciążenie: | 119 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Certyfikaty: | CE |
| Lampy: | 4 W |
| Oświetlenie: | 45 lx |
| Model: | Wbudowany sufit |
| Roczne zużycie energii: | 69 kWh |
| Prędkości: | 3 |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 250 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | E |
| Klasa wydajności świecenia: | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | D |
| Poziom hałasu (niska prędkość): | 54 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Syntetyk |
| Moc silnika: | 115 W |
| Wysokość (max.): | 150 mm |
| Silnik dołączony: | Tak |
| Ilość silników: | 1 |
| Minimalna odległość od płyty gazowej: | 650 mm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej: | 650 mm |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym: | 120 mm |
| Lokalizacja wydechu: | Górne |
| Ciśnienie (Pa): | 200 |
| Zawór zwrotny: | Tak |