Balay 3BC586GN Instrukcja
Oto Balay 3BC586GN (Czytać) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3BC586GN
59
kWh/annum
A CDEFG BCDEFG AB DEFG dBB A C 60
Rozwiązywanie problemów Balay 3BC586GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba źródeł światła: | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki: | LED |
| Materiał obudowy: | Szkło |
| Długość przewodu: | 1.3 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 800 mm |
| Głębokość produktu: | 220 mm |
| Waga produktu: | 14920 g |
| Poziom hałasu: | 60 dB |
| Obciążenie: | 255 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Certyfikaty: | CE, VDE |
| Lampy: | 4 W |
| Oświetlenie: | 114 lx |
| Model: | Naścienny |
| Roczne zużycie energii: | 59 kWh |
| Prędkości: | 4 |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 669 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | B |
| Klasa wydajności świecenia: | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | C |
| Poziom hałasu (niska prędkość): | 48 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Aluminium |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Moc silnika: | - W |
| Wysokość bez komina: | 296 mm |
| Wysokość (min): | 484 mm |
| Wysokość (max.): | 830 mm |
| Silnik dołączony: | Tak |
| Ilość silników: | 1 |
| Prędkość w trybie intensywnym: | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość): | 69 dB |
| Minimalna odległość od płyty gazowej: | 600 mm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej: | 450 mm |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym: | 150 mm |
| Maksymalna moc recyrkulacji: | 474 m³/h |
| Ciśnienie (Pa): | 403 |
| Zawór zwrotny: | Tak |