Balay 3BI998GX Instrukcja
Oto Balay 3BI998GX (Czytać) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3BI998GX
32
kWh/annum
A A B 54BCDEFG BCDEFG A CDEFG dB
Rozwiązywanie problemów Balay 3BI998GX
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Liczba źródeł światła: | 4 szt. |
| Rodzaj żarówki: | LED |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.3 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość produktu: | 900 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Waga produktu: | 30557 g |
| Poziom hałasu: | 54 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Obciążenie: | 166 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | A+ |
| Lampy: | 1.9 W |
| Model: | Wyspowy |
| Roczne zużycie energii: | 32 kWh |
| Prędkości: | 5 |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 867 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | A |
| Klasa wydajności świecenia: | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | B |
| Poziom hałasu (niska prędkość): | 44 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Stal nierdzewna |
| Moc silnika: | 160 W |
| Wysokość bez komina: | 46 mm |
| Wysokość (min): | 744 mm |
| Wysokość (max.): | 1044 mm |
| Silnik dołączony: | Tak |
| Ilość silników: | 1 |
| Prędkość w trybie intensywnym: | Tak |
| Wskaźnik czyszenia filtra: | Tak |
| Minimalna odległość od płyty gazowej: | 650 mm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej: | 550 mm |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym: | 150 mm |
| Maksymalna moc recyrkulacji: | 391 m³/h |
| Lokalizacja wydechu: | Górne |
| Ciśnienie (Pa): | 332 |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości): | 69 dB |
| Zawór zwrotny: | Tak |