Balay 3BC567GN Instrukcja
Oto Balay 3BC567GN (Czytać) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3BC567GN
57
kWh/annum
A CDEFG A CDEFG AB DEFG dBB B C 58
Rozwiązywanie problemów Balay 3BC567GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba źródeł światła: | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki: | LED |
| Materiał obudowy: | Glass, Stainless steel |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.3 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | - mm |
| Szerokość produktu: | 590 mm |
| Głębokość produktu: | 499 mm |
| Waga produktu: | 20000 g |
| Poziom hałasu: | 57 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Obciążenie: | 263 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Certyfikaty: | CE, VDE |
| Model: | Naścienny |
| Roczne zużycie energii: | 52.5 kWh |
| Prędkości: | 3 |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 660 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | A |
| Klasa wydajności świecenia: | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | C |
| Poziom hałasu (niska prędkość): | 48 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Aluminium |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Moc silnika: | 260 W |
| Wysokość bez komina: | 452 mm |
| Wysokość (min): | 928 mm |
| Wysokość (max.): | 1258 mm |
| Silnik dołączony: | Tak |
| Ilość silników: | 1 |
| Prędkość w trybie intensywnym: | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość): | 57 dB |
| Minimalna odległość od płyty gazowej: | 600 mm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej: | 450 mm |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym: | 150 mm |
| Liczba filtrów: | 1 szt. |
| Maksymalna moc recyrkulacji: | 570 m³/h |
| Lokalizacja wydechu: | Górne |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości): | 66 dB |
| Zawór zwrotny: | Tak |