Balay 3EB865AQ Instrukcja
Oto Balay 3EB865AQ (piec) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Polski o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28

1
*9001703307* 9001703307 020316
es Instrucciones de montaje
de Montageanleitung
en Installation instructions
fr Notice d'installation
it Istruzioni d'installazione
nl Installatie-instructies
da Installationsvejledning
pt Instruções de instalação
no Installasjonsveiledning
el Οδηγίες εγκατάστασης
sv Installationsanvisningar
fi Asennusohjeet
pl Instrukcje montażu
tr Kurulum talimatları
ru Инструкция по установке
1
2 3
Rozwiązywanie problemów Balay 3EB865AQ
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Tytan |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 51 mm |
| Szerokość produktu: | 592 mm |
| Głębokość produktu: | 522 mm |
| Waga produktu: | 11400 g |
| Szerokość przedziału instalacji: | 560 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Certyfikaty: | AENOR\nCE |
| Minutnik: | Tak |
| Wysokość przedziału instalacji: | 6 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania: | 3 stref(y) |
| Liczba palników: | - stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 3 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Lewy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Bardzo duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 2600 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1: | 280 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2: | 1400 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2: | 150 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3: | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3: | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3: | 2200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3: | 210 mm |
| Wskaźnik ciepła: | Tak |
| Przyłącza (prąd): | 4600 W |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Liczba poziomów zasilania: | 17 |
| Pozycja panelu sterowania: | Górna przednia strona |
| Przyłącza (gaz): | 0 W |
| Kształt strefy gotowania 1: | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt: | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2: | Okrągły |
| Głębokość komory instalacji (min): | 490 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks): | 600 mm |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych: | 3 |
| Rodzaj ramy: | Wykończenie w kształcie litry U |
| Blokada panelu do czyszczenia: | Tak |