Balay 3EB785LQ Instrukcja
Oto Balay 3EB785LQ (piec) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16

1
*9000350680* 9000350680 011117
de Montageanleitung
en Installation instructions
fr Notice d'installation
it Istruzioni d'installazione
nl Installatie-instructies
da Installationsvejledning
pt Instruções de instalação
es Instrucciones de montaje
el Οδηγίες εγκατάστασης
no Installasjonsveiledning
sv Installationsanvisningar
fi Asennusohjeet
ru Инструкция по установке
cs Pokyny kinstalaci
pl Instrukcje montażu
tr Kurulum talimatları
1
2
de
Sichere Montage
Beachten Sie diese Sicherheitshinweise,
wenn Sie das Gerät montieren.
¡Elektrischer Anschluss nur durch konzes-
sioniertes Fachpersonal. Bei Falschan-
schluss erlischt die Garantie.
¡Nur ein fachgerechter Einbau nach dieser
Montageanweisung garantiert einen siche-
ren Gebrauch. Bei Schäden durch nicht
fachgerechten Einbau haftet der Monteur.
Rozwiązywanie problemów Balay 3EB785LQ
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Wysokość produktu: | 45 mm |
| Szerokość produktu: | 791 mm |
| Głębokość produktu: | 522 mm |
| Waga produktu: | 11000 g |
| Szerokość przedziału instalacji: | 750 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Minutnik: | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Ceramiczna |
| Typ górnej powierzchni: | Ceramika |
| Liczba palników/stref gotowania: | 5 stref(y) |
| Liczba palników: | 0 stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 5 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Centralny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Bardzo duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 2700 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1: | 210 \ 280 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2: | 1200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2: | 150 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3: | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3: | Regularny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3: | 180 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4: | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4: | 600 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4: | 100 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 5: | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 5: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 5: | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 5: | 2100 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 5: | 120 \ 210 mm |
| Wskaźnik ciepła: | Tak |
| Funkcja zwiększenia: | Tak |
| Przyłącza (prąd): | 9900 W |
| Brzęczyk: | Tak |
| Liczba poziomów zasilania: | 17 |
| Pozycja panelu sterowania: | Przednie |
| Przyłącza (gaz): | 0 W |
| Kształt strefy gotowania 1: | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt: | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt: | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2: | Okrągły |
| Głębokość komory instalacji (min): | 490 mm |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych: | 2 |
| Rodzaj ramy: | Bezszkieletowy |
| Strefa gotowania 5 kształt: | Okrągły |
| Blokada panelu do czyszczenia: | Tak |