OBH Nordica
suszarka do włosów
Björn Axén Ultimate Experience NV9240N0
OBH Nordica Björn Axén Ultimate Experience NV9240N0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén Ultimate Experience NV9240N0 (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Angielski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén Ultimate Experience NV9240N0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 2000 W |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Wysokość produktu: | 108 mm |
| Szerokość produktu: | 330 mm |
| Głębokość produktu: | 277 mm |
| Waga produktu: | 1850 g |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Schowek na przewód sieciowy: | Nie |
| Prędkości: | 3 |
| Przeznaczony do podróży: | Tak |
| Nakładka dyfuzora: | Tak |
| Końcówka koncentratora: | Tak |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Nie |
| Składany uchwyt: | Tak |