OBH Nordica
lokówka
Björn Axén 3D Styler 3108
OBH Nordica Björn Axén 3D Styler 3108 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén 3D Styler 3108 (lokówka) instrukcja użytkownika. 44 strony w języku Engels o wadze 4.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/44
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén 3D Styler 3108
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 55 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Szerokość opakowania: | 43 mm |
| Wysokość opakowania: | 46 mm |
| Głębokość opakowania: | 320 mm |
| Temperatura (maks): | 210 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 710 g |
| Model: | Multistyler |
| Temperatura (min): | 190 °C |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |