OBH Nordica
lokówka
Artist Sleek
OBH Nordica Artist Sleek Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Sleek (lokówka) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 3.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Sleek
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 25 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Ustawienia ciepła: | 1 |
| Szerokość opakowania: | 50 mm |
| Wysokość opakowania: | 150 mm |
| Głębokość opakowania: | 300 mm |
| Temperatura (maks): | 210 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 600 g |
| Model: | Prostownica |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |