OBH Nordica
lokówka
Creative Curls
OBH Nordica Creative Curls Instrukcja
Oto OBH Nordica Creative Curls (lokówka) instrukcja użytkownika. 21 strony w języku Angielski o wadze 0.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/21

creative curls 13-25 mm
ceramic
coating
2.8m
power
cord
conical
tong
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Creative Curls
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Waga produktu: | 390 g |
| Temperatura (maks): | 185 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 620 g |
| Model: | Lokówka |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 395 x 54 x 154 mm |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Pielęgnacja jonowa: | Nie |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |