OBH Nordica
lokówka
Björn Axén Mini 3058
OBH Nordica Björn Axén Mini 3058 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén Mini 3058 (lokówka) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 3.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén Mini 3058
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Violet |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 18 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Napięcie wejściowe AC: | AC 220-240 V |
| Szerokość produktu: | 150 mm |
| Waga produktu: | 180 g |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Model: | Prostownica |
| Czas rozgrzewania: | 60 s |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Pielęgnacja jonowa: | Nie |
| Automatyczne obracanie: | Nie |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Dodatkowa, odporna na ciepło rękawica: | Tak |
| Typ grzałki: | PTC grzałka ceramiczna |