OBH Nordica
lokówka
Artist Pro Creative Wave Maker 5812
OBH Nordica Artist Pro Creative Wave Maker 5812 Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Pro Creative Wave Maker 5812 (lokówka) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Angielski o wadze 0.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28

Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Pro Creative Wave Maker 5812
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Moc: | 55 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Waga produktu: | 250 g |
| Ustawienia ciepła: | 5 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 495 g |
| Model: | Prostownica do teksturyzacji |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 346 x 150 x 86 mm |
| Czas rozgrzewania: | 120 s |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Pielęgnacja jonowa: | Nie |
| Automatyczne obracanie: | Nie |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Zakres temperatur (T-T): | 100 - 180 °C |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Tak |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Pojemnik: | Nie |