Swan SK261030 Instrukcja
Oto Swan SK261030 (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLHtj[lm?zɚhosm_ۃZgbZfa-_W4%\, !TDv+݊%j-\vl}_W4p݊bZfa-W4%PD@!Qدv+ܕ,m~͟sK[6!LE?݊bZfa.W4%`D@!Qدv+ܕ,m12~sK[7,ܕ,)j{)jw%j/)j݊bZf.g4%, CT4d4MCFدv+ܕ,mr~sK[8 ,6
I4T 25/݊bZf/g4%,aEB
H
XY ѿv+݊%j-|w}40݊bZf!&g4%\,bدrVٸǘzɷ9},sIlbدrVٹǨ{:},sIlԃRMLKbدrVٺǸ|;},sIlSM]Rدv+ܕ,n2y~sK[5bدrVٻ}<},sIl7iZnWv+݊%j-Z~_sK[:دv+ܕ,o1nW=},sIlbدrVٽ[]i4%݊bZfas-w}_4J
%KGӴv+݊%j-uܵ~sK[5Ţ֥bvu'-ޮ-ڵ隞دv+ܕ,nrח;},sIl;^Hmbx rl"zjǢwbڝr݊bZfaw-z}_4p躹bZVW^ǫ~j隞祲دv+ܕ,nr;},sIl;(w^zz/z^{-jYZ'[)ཀྵz֩jnw^دv+ܕ,nr;},sIl;uz}uZ^اbدrVٚ^__Wq5%DDK دv+ܕ,fvէ}lsIl1M دv+ܕ,fvշ}lsIl5
ܕ,a
)j݊bZfsLq~ǟsK[=!4aSD쥩ܕ,)j{)jw%jH
)j݊bZfs\u~ǟsK[͓?)jw%j4Zدv+ܕ,g1Hu-^}4ƌ;bدrVٜ]!\}~ǟsK[Dv+݊%j-uumy4%H݊bZfsv]W},sIlk7=6,ܕ,OO)j݊bZfww]g},sIll_GbدrVٞ]!~t},sIls݊bZfx^rۇ54%Ѓدv+ܕ,gטu-}]_sK[MCDGbدrVٟ^ל~u},sIl8;)jw%j/)j݊bZfLuzng4t݊bZf{|^54%N쥩ܕ,uO=ZbدrVٞ_a̶~t},sIll,],ܕ,ί]lܕ,MvZ)j݊bZf\u}fw4wدv+ܕ,gըu-}]sK[5bدrVٞVq~t},sIln?v+݊%j-]ոuk-}_^sK[5ObدrVٵ|V54%^p4[?v+݊%j-^1us-}߳]sK[5$دv+ܕ,mxWa̷~t},sIlפ/bدrVٵ^WrW54%^دv+ܕ,mzW~{},sIl@4?݊bZfWw=},sIlԠNدv+ܕ,o1Xu-}_4J
%v+݊%j-v_~_W4%RKGbدrVٜ]\~ǟsK[=H
bدrVٜu-}4ưdZZ?D4v+݊%j-uuy4%دv+ܕ,g1Xu-}4Ƒ4?݊bZfsu]rݧ},sIlh2?bدrVٜ]lm~ǟsK[M)jw%j/ZbدrVٝm|q~sK[)$ߴv+݊%j-uxw_G49دv+ܕ,gu-}]_sK[?݊bZf_^r54%Lدv+ܕ,gۈu.4}]_sK[5?v+݊%j-u{ˍ_WG4;rV[5<)j݊bZf{}_2g54%]trV:MurV5)j쥩v+݊%j-]qu.7}_]sK[5bدrVٞV~t},sIlo݊bZf{Z^254%]دv+ܕ,mvVլ~x},sIlM?݊bZf|u[ˎח4ylxدv+ܕ,mxW!̸~t},sIlפ3bدrVٵ]W254%^݊bZfלuz]ˆק4{bدrVٜ]\m~ǟsK[=H
bدrVٜu.}4ưdZZ?D4v+݊%j-uuˇ_y4%دv+ܕ,g1Xu.}4Ƒ4?݊bZfsu]r},sIlh2?bدrVٜ^!l~ǟsK[M)jw%j/ZbدrVٝ]|~sK[)$Ӵv+݊%j-ux˝G49دv+ܕ,gxu.w}]_sK[?݊bZfy^r54%Lدv+ܕ,gרu.y}]_sK[5?v+݊%j-u{˞WG4;rV[5j<)j݊bZf{}_254%]trV:MurV5)j쥩v+݊%j-]qu.|}_]sK[5bدrVٞV~t},sIlo݊bZf{Z^254%]دv+ܕ,mvVլm~x},sIlM?݊bZf|u[˗ח4ylxدv+ܕ,mxW!̹u~t},sIlפ3bدrVٵ]W254%^݊bZfלu]˗ק4{bدrVٵL~|},sIlدv+ܕ,m{hv.}߳_sK[5CBدv+ܕ,m|na\~}},sIl
bدrVٵmrw54%S8o݊bZfvˮw4ODDObدrVٵm55%\,2bدrVٵm55%\,2bbدrVj֝j֜mtM4M4M4M4M5M4M4M4M4M4دد
Rozwiązywanie problemów Swan SK261030
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 2 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 237 mm |
| Wysokość opakowania: | 310 mm |
| Głębokość opakowania: | 237 mm |