Swan SK19010N Instrukcja
Oto Swan SK19010N (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Engels o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK19010N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grey, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.5 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Moc: | 600 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 192 mm |
| Szerokość produktu: | 146 mm |
| Głębokość produktu: | 103 mm |
| Waga produktu: | 530 g |
| Szerokość opakowania: | 146 mm |
| Wysokość opakowania: | 212 mm |
| Głębokość opakowania: | 108 mm |
| Prąd: | 5 A |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |