OBH Nordica
lokówka
Artist Magic Curls Duo 600
OBH Nordica Artist Magic Curls Duo 600 Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Magic Curls Duo 600 (lokówka) instrukcja użytkownika. 21 strony w języku Angielski o wadze 0.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/21

magic curls duo 600W professional
2
attach-
ments
cool
function
extra
long
power
cord
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Magic Curls Duo 600
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 600 W |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Wysokość produktu: | 340 mm |
| Szerokość produktu: | 70 mm |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Waga produktu: | 700 g |
| Ustawienia ciepła: | 2 |
| Model: | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Prędkości: | 2 |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Możliwy do zawieszenia: | Tak |
| Wieszak typ: | Oczko do wieszania |
| Akcesoria do pielęgnacji włosów: | Szczotka |
| Wysuwana szczotka: | Tak |
| Wymiana: | Tak |