Swan SI3090N Instrukcja
Oto Swan SI3090N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SI3090N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Turquoise, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.22 l |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Wysokość produktu: | 125 mm |
| Szerokość produktu: | 140 mm |
| Głębokość produktu: | 262 mm |
| Waga produktu: | 1370 g |
| Szerokość opakowania: | 127 mm |
| Wysokość opakowania: | 160 mm |
| Głębokość opakowania: | 293 mm |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Silne uderzenie pary: | 60 g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Stopa ze stali nierdzewnej |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 25 g/min |
| Moc żelazka: | 2200 W |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |