Swan SI11010N Instrukcja
Oto Swan SI11010N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SI11010N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Wysokość produktu: | 265 mm |
| Szerokość produktu: | 349 mm |
| Głębokość produktu: | 184 mm |
| Długość kabla: | 2 m |
| Szerokość opakowania: | 408 mm |
| Wysokość opakowania: | 289 mm |
| Głębokość opakowania: | 228 mm |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Silne uderzenie pary: | 100 g/min |
| Ciągły strumień pary: | 100 g/min |
| Moc żelazka: | 2200 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | - bar |
| Zbiornik wody: | Wbudowany |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Wskaźnik temperatury: | Tak |