Swan SI9060N Instrukcja
Oto Swan SI9060N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SI9060N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grey, Purple |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.85 l |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Szerokość produktu: | 200 mm |
| Głębokość produktu: | 330 mm |
| Waga produktu: | 3599 g |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 90 g/min |
| Moc żelazka: | 650 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | 4 bar |
| Miękki uchwyt: | Tak |
| Moc boilera: | 1550 W |