Swan SI9021BMN Instrukcja
Oto Swan SI9021BMN (Żelazo) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SI9021BMN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Wysokość produktu: | 250 mm |
| Szerokość produktu: | 265 mm |
| Głębokość produktu: | 187 mm |
| Waga produktu: | 3440 g |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 90 g/min |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | - bar |