Swan SI30150N Instrukcja
Oto Swan SI30150N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SI30150N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Purple, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.3 l |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Wysokość produktu: | 142.5 mm |
| Szerokość produktu: | 145 mm |
| Głębokość produktu: | 293.5 mm |
| Waga produktu: | 1300 g |
| Szerokość opakowania: | 137 mm |
| Wysokość opakowania: | 178 mm |
| Głębokość opakowania: | 319 mm |
| Maksymalna moc: | 2500 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2000 g |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Przewodnik użytkownika: | Tak |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Funkcja spray'u: | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
| Moc żelazka: | 2500 W |