Swan SI30110BLKN Instrukcja
Oto Swan SI30110BLKN (Żelazo) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SI30110BLKN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Grey |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.35 l |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.9 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 140 mm |
| Szerokość produktu: | 295 mm |
| Głębokość produktu: | 128 mm |
| Waga produktu: | 1340 g |
| Długość kabla: | 1.9 m |
| Szerokość opakowania: | 310 mm |
| Wysokość opakowania: | 160 mm |
| Głębokość opakowania: | 128 mm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Maksymalna moc: | 3000 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1560 g |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Kod produktu celnego (TARIC): | 8516400000 |
| Waga paczki: | 1.34 kg |
| Przewodnik użytkownika: | Tak |
| Miarka: | Tak |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Funkcja spray'u: | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
| Moc żelazka: | 3000 W |
| Materiał płyty: | Aluminium |
| Zmienne poziomy pary: | Tak |