Swan SI9030N Instrukcja
Oto Swan SI9030N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 11 strony w języku Angielski o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/11
Rozwiązywanie problemów Swan SI9030N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Purple, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1 l |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Wysokość produktu: | 280 mm |
| Szerokość produktu: | 390 mm |
| Głębokość produktu: | 205 mm |
| Waga produktu: | 3200 g |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 90 g/min |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | - bar |