Swan SI14310N Instrukcja
Oto Swan SI14310N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12

GEBRUIKSAANWIJZING
KOELKAST
ZRB 29NC
ZANUSSI
200370261 H/Za/33. (05.)
NL
Rozwiązywanie problemów Swan SI14310N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Purple, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.2 l |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 288 mm |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Głębokość produktu: | 393 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 259 mm |
| Wysokość opakowania: | 343 mm |
| Głębokość opakowania: | 440 mm |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Zamykanie: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 100 g/min |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu: | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili: | Tak |
| Moc żelazka: | 2600 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | 6 bar |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie: | Tak |