Swan SI30170N Instrukcja
Oto Swan SI30170N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SI30170N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.8 l |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 2400 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 356 mm |
| Szerokość produktu: | 201 mm |
| Głębokość produktu: | 269 mm |
| Waga produktu: | 330 g |
| Szerokość opakowania: | 240 mm |
| Wysokość opakowania: | 427 mm |
| Głębokość opakowania: | 308 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 380 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Waga paczki: | 3.8 kg |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Tryb ECO: | Tak |
| Materiał płyty: | Aluminium |